Teslimat Bilgileri

Sayın Müşterimiz,

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır.

Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. 

Siparişleriniz, ödeme alındıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir.

Eğer ürününüz, en geç 10 gün içerisinde adresine ulaşmazsa iletisim@iyiticaret.net adresine, sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da hafta içi günlerde mesai saatleri (09.00-18.00) dahilinde 0212 272 03 33 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz ile görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

iyiticaret.net siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye’nin her yerine ücretini ödeyerek Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim etmektedir. Müşterilerimiz ayrıca bir kargo ücreti ödemeyecektir,  ürünlerin boyutlarına ya da ağırlıklarına bakmadan bu hizmet bedelinin tamamını biz sizin adınıza kargo firmasına ödüyoruz.

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz.)

iyi TicareT.net © 2018
Powered By OpenCart-TR